OFERTA

STYROPAPA
STYROPIAN SPADKOWY
PAPA
RYNNY
OBRÓBKA BLACHARSKA
DACHÓWKA
BLACHODACHÓWKA, TRAPEZY, PANELE
KLEJE, MASY, EMULSJE
OKNA I WYŁAZY DACHOWE
FOLIE I MEMBRANY DACHOWE
BLACHY PŁASKIE
GONTY PAPOWE
PŁYTA OSB
TARCICA, WIĘŹBA, PODBITKA
KOMUNIKACJA DACHOWA
STYROPIAN
STYROPIANOWE PROFILE ELEWACYJNE
WEŁNA
AKCESORIA DACHOWE
WPUSTY I ODWODNIENIA DACHÓW
KOLCE NA PTAKI
PODBITKA BOAZERYJNA
SYSTEMY ODGROMOWE
NARZĘDZIA DEKARSKIE, ZAMOCOWANIA, AKCESORIA

RYNNY

 

Ocynk

System rynien ocynkowanych(stal ocynkowana galwanicznie) to powszechnie najbardziej znany i najbardziej rozpowszechniony system rynnowy dzięki swojej niskiej cenie rzeczywistej. Jego minusem, w porównaniu z systemami rynnowymi jakimi są np. Systemy rynnowe z miedzi i tytan-cynku, jest krótsza żywotność (korozja). Z tego powodu konieczna jest ochrona powłoki, co ostatecznie zwiększa jego cenę.

Tytan-cynk

System rynien z Tytan - cynku. Tytan-cynk to stop o najwyższej jakości. Podstawę materiału tworzy czysty cynk 99.995% z wprowadzanym składnikiem stopowym domieszki miedzi i tytanu. Tworzenie naturalnej warstwy ochronnej - patyny powoduje, że systemy rynnowe spełniają swoje zadanie przez dziesiątki lat bez konieczności odnawiania powłoki ochronnej. Wszystkie pozycje systemu rynnowego są dostarczone w standardowym "błyszcząco-walcowym" i "spatynowanym" wykonaniu.

Miedź

System rynien miedzianych. Miedź to jeden z metali szlachetnych o najbogatszej historii w dziedzinie wykorzystania do pokrywania dachów. Już od średniowiecza miedź była stawiana na pierwszym miejscu przy pokrywaniu kościołów i budynków sakralnych. Również w systemie KJG miedź należy do metali o najdłuższej tradycji. Obecnie system rynnowy KJG w wykonaniu z miedzi należy do najbardziej ulubionych, w którym klienci cenią sobie dobrą obrabialność, a przede wszystkim wysoką żywotność zabezpieczoną tworzeniem się samoodnawialnej patyny.

W stałej sprzedaży posiadamy rynny o długości 3m, 4m, rury spustowe o długości 2m, 3m oraz akcesoria. Inne długości rynien oraz dodatkowe akcesoria oferujemy na zamówienie. Poniżej przedstawiono modele elementów systemu rynnowego.Rynny KAROLINA

Charakterystyka techniczna:

Karolina to kompletny system odprowadzania wody deszczowej. Zapewnia jej właściwy i całkowity odbiór. Doskonale zaprojektowany półokrągły profil rynny, elementy łączące kształtki, starannie dobrane akcesoria umożliwiają łatwy montaż rynny bez stosowania innych dodatkowych materiałów np. kleju. System rynnowy Karolina produkowany jest o przekroju półokrągłym z klasycznym wywinięciem na zewnątrz od strony frontowej oraz do środka od ściany budynku. Uzupełnieniem systemu rynnowego jest podsufitka zewnętrzna (podbitka dachowa) do wykończenia spodniej połaci okapu dachu.

System jest produkowany z PVC-U z dodatkami barwnika, stabilizatorów oraz środków odpornych na działanie promieniowania ultrafioletowego. Rynny oraz rury spustowe są wytłaczane na austriackich liniach technologicznych, natomiast kształtki łączące oraz pozostałe akcesoria są wytwarzane metodą wtrysku. Nowoczesny park maszynowy, odpowiednio zaprojektowane i wykończone powierzchnie podzespołów formujących gwarantują produkcję systemu rynnowego na bardzo wysoki poziomie.

Przeznaczenie:

Klasyczna konstrukcja rynny i zespołu kształtek oraz jakość wykonania produktów pozwalają na szerokie zastosowanie naszego systemu. System rynnowy Karolina jest przeznaczony do montazu na budynkach o różnym przeznaczeniu i architekturze.

  • Domy jedno- i wielorodzinne, bloki mieszkalne.
  • Biura, szpitale, laboratoria, hotele.
  • Pawilony handlowe, garaże, altany,
  • Budynki przemysłowe, gospodarcze, fabryki, hale.