OFERTA

STYROPAPA
STYROPIAN SPADKOWY
PAPA
RYNNY
OBRÓBKA BLACHARSKA
DACHÓWKA
BLACHODACHÓWKA, TRAPEZY, PANELE
KLEJE, MASY, EMULSJE
OKNA I WYŁAZY DACHOWE
FOLIE I MEMBRANY DACHOWE
BLACHY PŁASKIE
GONTY PAPOWE
PŁYTA OSB
TARCICA, WIĘŹBA, PODBITKA
KOMUNIKACJA DACHOWA
STYROPIAN
STYROPIANOWE PROFILE ELEWACYJNE
WEŁNA
AKCESORIA DACHOWE
WPUSTY I ODWODNIENIA DACHÓW
KOLCE NA PTAKI
PODBITKA BOAZERYJNA
SYSTEMY ODGROMOWE
NARZĘDZIA DEKARSKIE, ZAMOCOWANIA, AKCESORIA

DACHÓWKA

 

DACHÓWKA CERAMICZNA: CREATON | KORAMIC | BRAAS | ROBEN

DACHÓWKA CEMENTOWA: IBF | BRAAS | CREATON


Dachówki ceramiczne CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki CREATON produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. W ofercie znajduje się 30 modeli dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi.

POWIERZCHNIE IDEALNIE DOPASOWANE DO TWOICH OCZEKIWAŃ

Dachówki ceramiczne marki CREATON dostępne są w wersji z powierzchnią naturalną lub uszlachetniane najwyższej jakości powłokami angobowanymi NUANCE lub glazurowanymi FINESSE i NOBLESSE. Wyjątkowo gruba warstwa angoby lub glazury optymalnie chroni dachówkę, nadając jej jednocześnie intensywną barwę.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając dachówkę ceramiczną

Dachówki ceramiczne są wytrzymałe, energooszczędne, bezpieczne dla zdrowia i jednocześnie eleganckie. Z pewnością dlatego są najczęściej wybieranym przez inwestorów materiałem na pokrycia dachowe.

Aby jednak z oferty rynkowej wybrać modele najwyższej jakości o doskonałych parametrach i wyglądzie, musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów.

Do wyboru mamy więc dachówki w różnych kształtach, rozmiarach, kolorystyce i wykończeniu powłoki.

W kolekcjach CREATON znajdziemy wiele atrakcyjnych modeli dachówek ceramicznych, które z łatwością dopasujemy do dachów budynków utrzymanych w różnych stylach architektonicznych.

Akcesoria do dachówek ceramicznych

Ktoś, kto decyduje się na dach premium przy użyciu dachówek ceramicznych CREATON, kładzie nacisk na estetykę, trwałość i techniczną perfekcję. Aby w pełni skorzystać z tych właściwości, właściciele budynków powinni również bezkompromisowo polegać na najwyższej jakości produktów CREATON w odniesieniu do elementów wyposażenia należących do dachu.

Oryginalne akcesoria są gwarantem harmonijnej estetyki całego dachu i wymagają przemyślanego rozwiązania. Jakościowo nieodpowiednie akcesoria mogą spowodować przenikanie wody lub mogą zagrozić kontrolowanej wentylacji, która jest niezwykle ważna dla zachowania integralności dachu.
Oryginalne akcesoria CREATON są produkowane z taką samą perfekcją jak podstawowe elementy dachu. W ten sposób dach staje się systemem, który działa niezawodnie i gwarantuje dziesięciolecia komfortu życia. Optymalna ochrona przed wilgocią i mrozem, a także niezawodna paroprzepuszczalność to cechy wyróżniające pełnoceramiczne akcesoria CREATON.

Korzyści z ceramicznych akcesoriów CREATON:

  • Wizualnie oryginalne akcesoria idealnie pasują do ogólnego wyglądu dachu.
  • Elementy dachu pozostają trwale odporne na kolory i są odporne na promieniowanie UV.
  • Materiał gwarantuje najlepszą ochronę przed wilgocią dla poddasza.
  • Akcesoria pełnoceramiczne zapewniają trwałą niezawodność.