Okna dachowe z 20-letnia gwarancjąGOOD

Okna dachowe Dakea Good to przystępne cenowo, dobrej jakości produkty przewidziane do realizacji projektów o niewielkim budżecie.

BETTER

Dakea Better to najlepsze klasyczne okno dachowe z centralną osią obrotu! Charakteryzuje się znakomitymi parametrami energooszczędności oraz zwiększoną trwałością, zapewniając dostęp do światła i bezpieczeństwo w każdym domu!

BEST

Okna dachowe Dakea Best to doskonałej jakości konstrukcje o podwyższonej osi obrotu, które charakteryzują się znakomitymi parametrami energooszczędności.

CONTROL

Dakea Control - Wyłazy dachowe z ogranicznikiem otwierania
Dzięki nowym ogranicznikom wyłazy dachowe (ze zintegrowanym kołnierzem) mogą być otwierane do dowolnej pozycji.
Wyłazy dachowe Dakea Control są łatwe w montażu i eksploatacji. Dzięki nim można w prosty sposób zapewnić wentylację i doświetlenie pomieszczeń nieogrzewanych, takich jak magazynki lub garaże.
Wyłazy dachowe Dakea Control są otwierane na bok.
Są one również wyposażone w ogranicznik otwarcia, dzięki któremu wyłaz można otworzyć i zostawić w dowolnej pozycji.
W celu zapewnienia łatwego montażu wyłaz dachowy Control jest produktem zintegrowanym (wyłaz ze zintegrowanym kołnierzem). Wyłazy dostarczane są z uszczelką piankową dostosowaną do falistych pokryć dachowych. Uszczelkę taką można łatwo usunąć lub odciąć, a następnie dopasować wyłaz, także w przypadku dachów o pokryciu płaskim.
Wyłazy dachowe Dakea Control można instalować w dachach o nachyleniu od 15 do 60 stopni, o wysokości profilu pokrycia do 90 mm.
Wyłazy dachowe Dakea Control
objęte są 2-letnią gwarancją.


ul. Św. Michała 100
na terenie Chemii
61-005 Poznań
-- TRASA --

tel./fax. 61 8715-886

Pn. - pt.
7:00-15:00